چگونه از مادر قالب خود نگهداری کنیم

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزشی
  4. chevron_right
  5. چگونه از مادر قالب خود نگهداری کنیم

ضمن عرض سپاس از انتخاب شما در برگزیدن این شرکت امیدواریم ازکیفیت ساخت مادر قالب رضایت کامل داشته باشید. لطفا جهت افزایش عمر مادر قالب و بهبود کیفیت قالب گچی تولیدی خود به نکات زیرتوجه فرمایید:

به محض ورود مادر قالب به کارگاه پشت آن را با گچ پرنمایید تا روی میز بهتر مستقر شود.

لطفا حداکثرپس از ده روز از دریافت مادر قالب، این کارگاه را از هر گونه اشکال احتمالی مطلع فرمایید تا سریعا نسبت به رفع آن اقدام شود.ضمنا ما را از نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود بی­نصیب نفرمایید زیرا راهنماییهای شما موجب رفع عیوب وبهبود کیفیت کارهای آینده خواهد بود.

طرز تهیه محلول جداکننده: برای این منظور از روغن صابون تراشکاری استفاده کنید. پیشنهاد می­شود از روغن آب صابون تراشکاری بهران یا آبشار یا سیمین که از مراکز مستقیم فروش خریداری می­شود استفاده کنید. در هر حال مهم نیست از چه مارکی استفاده می­شود تنها دقت کنید قبل ازمخلوط کردن این روغن با آب، خود این روغن بوی نفت یا گازوییل ندهد. روغن آب صابون را به نسبت یک حجم روغن و سه حجم آب مخلوط نمایید. گرم کردن آب و استفاده از آبی با سختی کم به انحلال آن کمک می­کند. ازآنجا که سختی آب محل کارگاه روی این نسبت موثر است هنگام کاربرد جداکننده هرگاه مشاهده شد قالب گچی پس ازخروج ازمادر قالب رزینی سطحی زرد رنگ دارد محلول را رقیق تر کرده و اگرمشاهده شد پس ازمدتی کارکرد در قسمت­های عمودی تر مادر قالب، سفیدک زده می شود محلول را غلیظ­ترنمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 + شش =

فهرست